• +48 511 601 028
  • info@dominiozero.pl

Zarządzanie mediami społecznościowymi

W pełni wykorzystujemy możliwości mediów społecznościowych

Gdzie gromadzić swoich klientów w jednym miejscu, zbudować z nimi relację i dzielić się nowościami z życia Twojej firmy? Najlepiej tam, gdzie spędzają najwięcej czasu! Daj się poznać na facebooku i instagramie!

Obecnie wiele firm pozyskuje swoich nowych klientów poprzez media społecznościowe, często stali klienci stają się naturalnymi ambasadorami marki i polecają ją swoim znajomym, angażują się i wspierają jej działania. Tylko jak zacząć? Potrzebujesz dobrej strategii działania i atrakcyjnych treści, które przyciągną do Ciebie odbiorców. Na początku liczy się systematyczność i autentyczność.

Jak możemy Ci pomóc?

  • Zbudujemy strategię działań w mediach społecznościowych, dobierzemy odbiorców i stworzymy wyjątkowe treści.
  • Na bieżąco zajmiemy się kontrolowaniem wyników, zasięgów, aktywności, odpowiadaniem na pytania i opinie użytkowników, aby mieć pewność, że wybrana strategia działa - no a jeśli coś będzie nie tak, to skutecznie i szybko skorygujemy nieprawidłowości.
  • Stworzymy dla Ciebie raport z przeanalizowanymi danymi, dzięki którym łatwo zobaczysz, w jakim kierunku idzie Twoja firma, za co kochają ją klienci, a nad czym musimy się bardziej skupić.

Portfolio

Open Coffee Wroclaw

Restaurant marketing

Prowadzisz restaurację pełną smaków? Daj się poznać z najlepszej strony i informuj swoich klientów na bieżąco, co nowego dzieje się w Twoim miejscu. W DominioZero zajmiemy się zbudowaniem i prowadzeniem dla Ciebie mediów społecznościowych, profilu na TripAdvisorze, Google My Business, a także na platformie Yelp, której znaczenie wciąż rośnie wraz z zwiększaniem się ilość zagranicznych turystów w Polsce. Wiemy, że najbardziej je się oczami, dlatego oferujemy sesję zdjęciową lokalu i potraw, która zaprezentuje Twoją restaurację z najlepszej strony. Ujmiemy wszystkie atuty Twojej restauracji, jej klimat i atmosferę, niech inni zechcą Cię odwiedzić. Jeśli chcesz zbudować profil w jeszcze innych platformach, albo stworzyć wydarzenie w swoim miejscu, które przyciągnie do Ciebie specyficzną grupę, daj znać, pomożemy. Początkowa umowa zawierana jest na okres 3 miesięcy, po tym czasie spotykamy się i omawiamy dotychczasowe zmiany i cele na kolejne miesiące.

© 2019 DominioZero . Trademarks and brands are the property of their respective owners.